Produkt dnia
ŚLIWKA WEGIERKA BEZ PESTKI DYMIONA
ŚLIWKA WEGIERKA BEZ PESTKI DYMIONA
30,00 zł
kg
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jak mieć więcej energii? Sprawdzone sposoby!

Każdy dzień powinno się wykorzystywać w stu procentach. Wstawać rano i maksymalnie czerpać z tych wszystkich możliwości, które daje życie. Jednak jak można zdobywać góry, kiedy sił brakuje nawet na wstanie z łóżka? Jeżeli Ty też zadajesz sobie to pytanie bądź doświadczasz braku motywacji zdecydowanie zbyt często – skończ z tym! Wystarczy, że poznasz parę sprawdzonych sposobów na to, jak mieć więcej energii, aby korzystać z życia w pełni.

Kluczem jest sen

Mówiąc o tym, jak mieć więcej energii, nie sposób nie zacząć od niemalże magicznej mocy sprawczej snu. Ten często zaniedbywany element doby to jedyny moment, w którym organizm może się zregenerować. Jeśli nie zażywasz odpowiedniej ilości snu, jednocześnie nie dajesz sobie szans na odprężenie i nabranie sił. To, ile godzin powinieneś spędzać w łóżku, zależne jest od Twojego wieku. Co do zasady, im młodszy organizm, tym więcej potrzebuje czasu na regenerację. Dla nastolatków bezwzględne minimum wynosi około 9-10 godzin. W przypadku osób pomiędzy 18, a 65 rokiem życia czas poświęcony na sen może być krótszy, ale nie powinien wynosić mniej niż 6.5 godziny. Kluczem do tego, żeby mieć więcej energii w trakcie dnia, jest nie tylko sen, ale również sposób budzenia się. Najczęstszym błędem jest ustawianie kolejnych i kolejnych drzemek, po usłyszeniu porannego budzika. Zyskane w ten sposób dodatkowe kilkanaście minut snu, przeradza się później w całodniowe zmęczenie. Jeśli często towarzyszy Ci wrażenie, że jesteś lekko odurzony i nie możesz się „wybudzić” – to właśnie skutek zwlekania z opuszczeniem ciepłego łóżka. Jedynym lepszym od snu sposobem na zyskanie energii, jest wybieranie sprawdzonej, naturalnej żywności, pochodzącej z ekologicznych upraw.

Moc natury

Badania dowodzą, że ponad 60% społeczeństwa w Polsce rozpoczyna swój dzień w towarzystwie kawy i hot-doga. To istotny błąd, którego powinieneś się wystrzegać, nie tylko jeśli chcesz mieć więcej energii ale również dla własnego szeroko pojętego zdrowia. Naturalne warzywa w postaci między innymi brokułów, bakłażanów, pomidorów i brokułów, a także liczne gatunki owoców i inne, ekologiczne produkty tego typu potrafią zdziałać niemalże cuda. Możesz przeprowadzić krótki test i zmienić swoje nawyki żywieniowe na tydzień. Zastąp dotychczasowe, wysokokaloryczne i niezdrowe przekąski zdrowymi i naturalnie słodkimi bakaliami. Przepełnione konserwantami słodycze wymień na wypełnione witaminami owoce. Przekonasz się, że momentalnie nabierzesz sił i motywacji. Jak sam widzisz, tak niewiele wystarczy, aby mieć więcej energii każdego dnia.

Wiedza w pigułce

Staraj się wybierać produkty, które pozyskiwane są w sposób naturalny, unikaj artykułów wypełnionych sztucznymi barwnikami i konserwantami. Poza tym zażywaj odpowiedniej ilości snu. 7 godzin to absolutne minimum! To są właśnie sprawdzone sposoby na to, jak mieć więcej energii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl